یکی از تقویم ها را انتخاب کنید

تقویم شگفت انگیز کودک

با عکس زیبای کودکتان
چاپ مناسبت‌های زندگی شما
یادآوری پیامکی مناسبت های شخصی
یک هدیه جالب برای همه
با پایه مستحکم رومیزی

تقویم شگفت انگیز عاشقانه

تقویمی عاشقانه
چاپ مناسبت‌های زندگی شما
یادآوری پیامکی مناسبت‌های شخصی
همراه با عکس زیبای شما
با پایه مستحکم رومیزی
تقویم های اختصاصی داستانِ من، یک تقویم متفاوت و جذاب است که به شما این امکان را می دهد تا تقویمی مخصوص خودتان داشته باشید. درج و علامت گذاری مناسبت های خانوادگی شما، انتخاب جملات دلخواه شما و قرار گرفتن عکس دلخواه تان در صفحه اول، این تقویم را به یک تقویم محبوب و به یادماندنی تبدیل می کند. این تقویم ها می تواند بهترین هدیه سال نو از طرف شما به خانواده، فرزند یا هرکسی که دوستش دارید باشد.
تقویم های داستانِ من، تقویم های رومیزی با پایه های گالینگور هستند که چاپ آن به صورت دیجیتال و روی کاغذ 170 گرمی گلاسه انجام می شود تا کیفیتی بی نظیر را به شما ارائه کند. در حال حاضر این تقویم ها در دو طرح کودک و عاشقانه قابل سفارش هستند:

تقویم کودک
تقویم های کودک می تواند از طرف کودک برای پدر و مادر یا برای پدر بزرگ یا مادر بزرگ سفارش داده شود و از آنها قدردانی شود یا از طرف پدر و مادر برای کودک. در هر کدام از این دو طرح شما می توانید جملات دلخواه خود را از زبان کودک یا از زبان بزرگسال برای کودک انتخاب کنید تا در ماههای مختلف درج شود.

تقویم عاشقانه
تقویم بزرگسال، تقویمی مناسب برای ابراز عشق و علاقه شماست. در این تقویم به انتخاب شما از اشعار شاعران معروفی چون مولانا، سعدی، حافظ و ... در هر ماه درج می شود و روایت عاشقانه شما برای کسی که دوستش دارید خواهد شد. همچنین درج مناسبت های خاص و مهم زندگی شما در تقویم آن را به تقویمی عاشقانه و خاطره انگیز تبدیل خواهد کرد.