60هزارتومان تخفیف ویژه روز خانواده

تقویم اختصاصی کودکانه

در این تقویم اختصاصی می توانید مناسبت های شخصی خود را به تقویم اضافه کنید. در صفحات تقویم می توانید موضوعات دلخواه خود را انتخاب کنید. همچنین این تقویم را می توانید از زبان کودک برای پدر، پدربزرگ، مادر بزرگ، معلم و هرکسی که دوستش دارد سفارش بدهید. این تقویم هوشمند است و در صورت تمایل مناسبت های اختصاصی خودتان را زودتر از طریق پیامک به اطلاع شما می رساند.
این تقویم در دو نوع دیواری و رومیزی ارائه می شود
قیمت: ۲۳۵,۰۰۰ تومان مطالعه آنلاین مجانی
مشاهده قیمت و جزئیات

این محصولات رو هم ببین

بچه ها و تقویم های اختصاصی

تقویمی اختصاصی، به روایت شما، برای کسی که دوستش دارید

تصویرگرها: سارا سجادی، منظر سزاوار
توضیحات:
این تقویم ها به صورت اختصاصی برای شما چاپ می شود و شما می توانید مناسبت های مهم خانوادگی خودتان از تولد اعضای خانواده تا سالگرد ازدواج و هر روزی که برای شما مهم است را در آن درج کنید. این تقویم های اختصاصی را می توانید به کودکتان هدیه دهید و در هر صفحه آن یکی از جملات جالب و محبت آمیز را برایش انتخاب کنید. همچنین این امکان وجود دارد که این تقویم را به عنوان قدردانی از طرف کودک به پدر، مادر، پدربزرگ و مادربزرگ، معلم و هرکسی که می خواهید بداند، کودک شما چقدر دوستش دارد و قدردان محبت های او است هدیه دهید. در این حالت تقویم از زبان شیرین کودکتان روایت می شود. همچنین در این تقویم های اختصاصی و زیبا امکان اضافه کردن عکس هم وجود دارد. این تقویم ها در یک نسخه مخصوص شما چاپ و به هرجای ایران ارسال می شود.
برای ساخت و سفارش تقویم اختصاصی خودتان روی دکمه زیر بزنید:

مشخصات تقویم

قیمت ۲۳۵,۰۰۰ تومان گروه سنی تمام سنین زمان ارسال ۷ روز کاری بعد از سفارش نوع تقویم رومیزیی یا دیواری کاغذ ۱۷۰ گرمی صحافی فنردوبل کد محصول 54011