60هزارتومان تخفیف ویژه روز خانواده

آهای آهای خبردار، منم شدم خواهر/بردار دار

این کتاب اختصاصی روایتی زیبا و آموزنده با قهرمانی کودک بزرگ شماست که به تازگی خواهر یا برادرش به دنیا آمده باشد. با این داستان شما می توانید کودک خود را برای موقعیت جدیدش به عنوان خواهر یا برادرِ بزرگتر یک نوزاد آماده کنید.
کودک شما در این کتاب یاد می گیرد که رفتارهای نوزاد تازه به دنیا آمده چگونه است. همچنین این کتاب به کودک شما خواهد گفت که پدر و مادر بعد از به دنیا آمدن فرزند جدید، همچنان او را خیلی زیاد دوست دارند و خواهر یا برادر جدیدش نیز او را دوست دارد و در آینده قرار است بهترین دوست او در زندگی باشد.
قیمت: ۲۷۹,۰۰۰ تومان ۲۱۹,۰۰۰ تومان مطالعه آنلاین مجانی
مشاهده قیمت و جزییات

این محصولات رو هم ببین

آهای آهای خبردار، منم شدم خواهر/بردار دار

خلاصه داستان: در این داستان اختصاصی کودک بزرگتر شما در روایتی شاعرانه و زیبا به قلم خانم رودابه حمزه ای برای حضور خواهر یا برادر نوزادش آماده شده و با رفتارهای طبیعی او آشنا خواهد شد.
این کتاب با قهرمانی کودک شما به او یاد می دهد که چطور باید با خواهر یا برادر کوچکترش رفتار کنید و او را دوست داشته باشد .
در این کتاب شما می توانید رنگ و مدل مو و رنگ چشم کودکتان را انتخاب کنید تا تصاویر کتاب بر اساس چهره کودک شما باشد. شاعر: رودابه حمزه ای
تصویرگر: نیلوفر برومند
گرافیست: مولود انصاری
در ابتدای کتاب نیز متن یادگاری شما و عکس خودش درج می شود تا از این کتاب یک هدیه به یاد ماندنی بسازد. با زدن دکمه زیر می توانید داستان کودکتان را مجانی در سایت بسازید و بخوانید.

مشخصات کتاب

قیمت ۲۷۹,۰۰۰ تومان ۲۱۹,۰۰۰ تومان گروه سنی مناسب ۰ تا ۱۰ سال زمان ارسال ۷ روز کاری بعد از سفارش جلد مقوای ۲۵۰گرم ضخیم صحافی چسب‌گرم مستحکم کد محصول 54024